top of page

Náš příběh

Jsme manželé Petr a Nela Smékalovi, rodiče 3 leté Elišky. Žijeme v souladu s přírodou a ať děláme cokoliv, vždy ve všem hledáme vyváženost, soulad a harmonii. Milujeme život a vše co nám přináší. Na naší cestě jsme si prošli různými situacemi, které nás před několika lety přivedly do stavu, kdy jsme oba pochopili, že pokud chceme žít zdravý a spokojený život, musíme ho uchopit s plnou odpovědností do svých vlastních rukou.

image0.jpeg

Již mnoho let se věnujeme přírodní medicíně s komplexním holistickým přístupem, což se velkou měrou příznivě promítá do našich životů. Celostní medicína, mentální nastavení, strava, bylinky a pozitivní přístup k životu nejsou jen našimi koníčky, je to náš životní styl, díky kterému můžeme být pro mnohé velkou inspirací. 
Velmi rádi pracujeme s našimi klienty, kteří s námi sdílí svoje životní situace, stravovací návyky, životní styl i případný stres

s psychickými zátěžemi a z toho vznikající zdravotní potíže, které je na jejich cestě provází. S každým naším klientem hledáme vhodný individuální postup k vyřešení jeho zdravotních potíží a pro dosažení rovnováhy těla, mysli i duše. 

Když byl v březnu 2020 vyhlášen první nouzový stav, většina z nás měla velký strach o životy své i životy svých blízkých. Celosvětová nálada vedla u mnohých nejen dospělých lidí, ale bohužel i dětí ke stresu, panice, depresím a velkému zhoršení zdravotního stavu světové populace. Naše přesvědčení je, že to bylo především z důvodu psychických tlaků

a obtíží. V této době jsme si začali nejvíce uvědomovat jakou sílu má pozitivní mentální nastavení, zdravý životní styl, vyvážená strava, dobrá nálada a spokojená rodina na naši imunitu a na náš celkový zdravotní stav. 

Právě v době “celosvětové pandemie” jsme nejvíce přemýšleli nad tím, jak inspirovat a jak pomoci co nejvíce lidem nejen

v našem okolí. Měli jsme spousty různých nápadů od on-line vysílání a terapií až po různé veřejné vystupování.

Za nejpřirozenější přístup vnímáme vždy ten osobní, a tak jsme vymýšleli, jak nejlépe zařídit, abychom Vám všem mohli poskytnout komplexní holistické služby, nastartovat u Vás přirozené samo léčebné procesy a pomoci tak uzdravit Vaše těla

i mysl.

Téměř celý rok jsme skládali jednotlivé kousky mozaiky v oblasti služeb tak, aby na jednom místě v jednom centru vznikl prostor, ve kterém každý klient ucítí, že nám na něm záleží a že je mu věnována plná osobní a individuální péče.

Tak vzniklo Balance - centrum alternativní medicíny, kde můžete být v kontaktu s námi a s naším týmem zkušených terapeutek a zdravotníků. Místo, kde se můžete dozvědět, jak se co nejlépe dostat do svého středu, kde můžete zjistit pravé příčiny Vašich zdravotních potíží, absolvovat tradiční i nové metody k uzdravení těla i mysli, kde jsou pro Vás připraveny kvalitní, funkční a dlouhodobě vyzkoušené doplňky stravy, kde se na našich společenských večerech dozvíte mnoho zajímavých informací týkajících se zdraví ve všech směrech. Místo, kde máte jistotu, že pro sebe děláte maximum.

Našim cílem je předávat Vám informace o tom, jak se co nejlépe udržet v plné kondici. Svým klientům poskytujeme komplexní služby v příjemných klidných prostorech, odkud každý odchází s nadějí a vírou ve své uzdravení.
Jsme moc rádi, že takové centrum pro Vás vzniklo v Olomouci a bude nám ctí, když společně s námi budete jeho součástí. 

Vítejte v Balance - centru alternativní medicíny v Olomouci.

bottom of page