top of page
image0.jpeg

KOMPLEXNÍ DIAGNOSTIKA ZDRAVOTNÍHO STAVU

Při diagnostice Vašeho zdravotního stavu se zaměřujeme na její komplexnost, která se skládá ze tří zásadních pilířů.

V prvním pilíři si budeme povídat o Vašich zvyklostech jako je strava, spánek, pitný režim, míra vystavení se stresu a psychickému působení vnějšího okolí, pohyb a případně další témata a vlivy ovlivňující Váš zdravotní stav, převážně dle principů tradiční Čínské medicíny.

 

Ve druhém pilíři provedeme neinvazivní diagnostiku pomocí magnetického analyzátoru kvantové rezonance, kde se zaměříme mimo jiné na stav vitamínů, minerálů, stopových prvků, hladinu cukru, kolagenu, lipidů, těžkých kovů, míru případného překyselení organizmu a mnoho dalších. Analyzujeme také funkci všech důležitých orgánů v těle.

 

Ve třetím pilíři využijeme moderní technologii NLS diagnostiky certifikovaným přístrojem METATRON, kde za pomoci biorezonance zjistíme aktuální stav vašich vnitřních orgánů - mozku, ledvin, srdce, žaludku, slinivky, sleziny, jater, plic, střev apod., včetně nervového, kardiovaskulárního, cévního a lymfatického systému, kostí, kloubů, kůže apod. Provedeme analýzu stavu parazitů ve Vašem těle a detailně se zaměříme na potíže, které Vás trápí.

 

Na závěr od nás obdržíte doporučení dalšího postupu v rámci alternativní medicíny a také výstup, který případně můžete dále konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.

Proč se nechat diagnostikovat v Balance Centru?

 

Prevencí můžete chránit své zdraví i život:

 

- Nacházíme podstatu Vašich zdravotních problémů

- Odhalujeme nemoci před jejich propuknutím

- Úspěšností předčíme běžné diagnostické metody

- Diagnostikujeme bezbolestně a neinvazivně

- Lokalizujeme příčiny zdravotních potíží

- Naše výstupy případně pomáhají Vašim lékařům stanovit vhodnou léčbu

 

 

Co dokáže NLS diagnostika?

 

NLS diagnostika pomáhá osvětlit váš aktuální zdravotní stav, objasňuje příčiny dosud nevysvětlených příznaků a neduhů, přináší vám potřebné informace, úlevu a ujasňuje další kroky potřebné k případné léčbě.

 

NLS diagnostika Vám pomáhá v situacích, kdy trpíte neobjasněnými příznaky únavy, vyčerpání a celkové tělesné slabosti. Odhaluje příčiny nespavosti či naopak neobvyklé spavosti, nevysvětlitelných bolestí i úzkostí.

 

NLS diagnostika odkrývá souvislosti

Dokáže odhalit, zda u vás nepropuká konkrétní onemocnění, máte-li k němu predispozice a objevuje-li se obdobná anamnéza ve vaší rodině.

NLS diagnostika je vhodná i v situacích, kdy si ani lékaři neví rady. Dokáže objevit netušené souvislosti mezi zdánlivě nesouvisejícími tělesnými soustavami.

Díky včasnému odhalení nemoci, Vám dává drahocenný čas.

 

NLS je zejména preventivní diagnostická metoda. Její výhodou je, že odhaluje i počátky případných vážnějších nemocí v jejich zárodku. Získáváte tak čas na učinění potřebných opatření ještě před propuknutím prvních klinických příznaků nemoci, umožňuje tyto příznaky zmírňovat a předcházet jim.

 

NLS diagnostika patří v zahraničí k vybavení ordinací lékařů.

V zahraničí používají lékaři NLS diagnostiku běžně k určování celkového psychofyziologického stavu pacientů. Přístroj METATRON je součástí výbavy lékařských ordinací, kde pomáhá stanovovat komplexní diagnostiku a v průběhu léčby vyhodnocovat její účinky.

 

Jak funguje NLS diagnostika?

Název NLS diagnostiky je odvozen od anglického výrazu Non-linear Analysis Systems. Doslova je překládán jako systém nelineární analýzy.

Jedná se o biorezonanční metodu odhalující elektromagnetické vlny prokazatelně vysílané buňkami tkání a orgánů. Za pomoci sledování vzájemných vztahů vysílaných oscilací je odhalována přítomnost nezvyklých typů vlnění způsobených cizorodými částicemi v organismu.

Tuto biorezonanční metodu provádíme za pomoci moderních informačních technologií - pomocí certifikovaného přístroje Metatron Clinical.

 

Jedná se o screening celého těla rychle a bezbolestně.

Prostřednictvím NLS analýzy zjistíme váš celkový aktuální zdravotní stav. Screening probíhá neinvazivní metodou (bezdotykově, bez injekcí, bez zavádění sond apod).

NLS diagnostika je časově a finančně nenákladná v porovnání s běžnými medicínskými postupy. Jeden screening vám může ušetřit skutečně mnoho času a nákladů při odhalování příčin vašich potíží.

 

Celkové vyšetření spojené s individuální konzultací trvá cca 2,5 hodiny. Bylo by téměř nemožné absolvovat ve stejně krátké době screening obdobného rozsahu na jednotlivých lékařských odděleních.

 

NLS vám tak dá správný směr.

Výsledky NLS diagnostiky Vás nasměrují na případná další konkrétní lékařská vyšetření, čímž ušetříte potřebný čas a můžete se rychleji a intenzivněji věnovat potřebné léčbě.

NLS diagnostika umožňuje provést srovnávací analýzy před, v průběhu a po ukončení léčby. Odkrývá vývoj nemoci a míru zlepšování či zhoršování Vašeho zdravotního stavu. Zvolenou léčbu je díky tomu možné po dohodě s lékařem vhodně upravit.

 

Co NLS diagnostika zjišťuje?

Jako jedna z nejnovějších biorezonančních metod je NLS diagnostika považována za jeden z nejpozoruzoruhodnějších vědeckých úspěchů poslední doby. Metoda byla vyvinuta Ústavem aplikované psychofyziky pod týmem akademika V. I. Nestěrova.

 

Co zjišťuje přístroj Metatron Clinical

Zařízení analyzuje frekvence elektromagnetických vln v organismu vysílané buňkami orgánů a tkání. Jsou-li sledované impulsy narušovány cizorodými částicemi (bakterie, viry, plísně, zhoubné bujení, či patologická buněčná tvorba apod.), začne je program Vektor profesional detailněji pozorovat. Veškerá data srovnává s databází známých struktur.

Přístroj zjištěné patologické procesy lokalizuje a graficky zobrazuje na modelech orgánů. Tím napomáhá k preciznímu stanovení výskytu onemocnění.

 

Celistvé diagnostické okruhy

 

NLS diagnostika se věnuje celé řadě diagnostických okruhů, které za pomoci přístroje Metatron Clinical sleduje:

 

Přístroj pomáhá stanovit nejvhodnější homeopatické preparáty na bázi ryze přírodních produktů jako alternativu chemické léčby.

Na základě zjištěných charakteristik Vašeho zdravotního stavu Vám náš personál ochotně poradí s výběrem nejúčinnějších potravinových doplňků pro Vaše tělo.

 

Máme čas Vám vše objasnit a vysvětlit:

V klidném prostředí Balance centra se Vám věnuje náš odborný personál. Před i po vyšetření s vámi podrobně rozebere Váš aktuální zdravotní stav. Bez stresu a časového vypětí Vám vysvětlíme všechny výsledky. A dáme Vám k dispozici konkrétní doporučení, jak s nimi naložit.

 

Pro koho je NLS diagnostika vhodná?

NLS diagnostiku je možné provádět u jednotlivců všeho věku. Výjimku tvoří malé děti mladší 7 let a osoby s jasně stanovenými kontraindikacemi:

 

Kontraindikace:

 

Absolvování NLS diagnostiky není doporučováno osobám:

- s endoprotézami,

- s kovovými náhradami kloubů a kostí,

- s kardiostimulátory,

- těhotným ženám,

- dětem do 7 let věku

- s epilepsií

 

Před vyšetřením není žádoucí vysazovat léčiva, která běžně užíváte.

Přestože léky mohou potlačovat typické příznaky Vašeho onemocnění (např. vysoký krevní tlak apod.), nikdy je před vyšetřením nevysazujte ani neměňte dávkování! Respektujte léčebné předpisy stanovené lékařem, abyste svému zdraví neuškodili.

O svých onemocněních a jejich léčbě, prosím, informujte náš personál před vyšetřením. Tato informace bude dostačující k tomu, aby nedošlo ke zkreslení výsledků vyšetření.

 

Rezervujte si místo na vyšetření

Abychom se klientům mohli věnovat skutečně individuálně a věnovat jim dostatečné množství času a péče, je nutné rezervovat si termín předem ZDE.

 

Žádné fronty v čekárně

V dohodnutém termínu Vás uvítáme na recepci Balance centra a uvedeme Vás do našich příjemných prostor, kde se postaráme o Váš pitný režim.

 

Vyšetření v klidu a pohodě

Usadíte se do pohodlného křesla a školený personál vám v oblasti spánků umístí senzory ve tvaru sluchátek. Senzory certifikovaného přístroje začnou za pomoci neškodného množství radiových vln a elektromagnetického záření snímat signály a informační odezvy buněk a tkání vašeho organismu.

Skenování celého těla probíhá najednou. Sledovány jsou přitom nervové, cévní a lymfatické systémy, stejně jako klouby, kosti, svaly, kůže a veškeré vnitřní orgány. Procedura trvá 20 až 60 minut, dle zvoleného typu diagnostiky.

 

Okamžité výsledky a doporučená řešení

Náš specialista s Vámi projde veškeré diagnostické okruhy, doporučí vhodné a nežádoucí potraviny, doplnění scházejících minerálních látek a vitamínů, případně medikamenty, jejichž užívání je nutné vždy předem konzultovat u Vašeho lékaře!

 

Výstupy z měření pro Vašeho lékaře

Na vyžádání Vám poskytneme výstupy z diagnostiky pro případné další účely.

 

Výstupy z diagnostiky pro vás

Pro svou potřebu obdržíte seznam doporučených i nevhodných potravin a nápojů pro Vaše tělo. Stejně tak obdržíte i seznam doporučených potravinových doplňků, případně přírodních léčiv (homeopatik).

 

Přehled o aktuálním zdravotním stavu

V Balance centru strávíte příjemné cca dvě hodiny, ve kterých se budete věnovat především sobě a svému zdraví. Získáte aktuální přehled o svém zdravotním stavu a ujasníte si další postup.

bottom of page