top of page
image0.jpeg

TERMOTERAPIE ONNETSU

Na základě starověkého Japonského tradičního léčení spojeného s moderní vědou pomáhá tato metoda snižovat stres a bolest (bolesti ramen, zad, žaludku, hlavy, kolen, kloubů, svalů, atd.) ke zlepšení stavů jako je chronická únava, zácpa, revma, kožní problémy, sportovní úrazy, cukrovka, hepatitida, problémy s různými orgány, rakovina, mrtvice a deprese. Tato terapie obnovuje Vaši samoléčebnou sílu.

Terapie urychluje proces regenerace a ozdravuje buňky. Zajišťuje zprůchodnění hlavních meridiánů v těle a rozproudění energie tam, kde jsou jakékoli bloky. Ve Vašem těle aktivuje hluboké buňky a rozvibruje molekuly vody. Studené nezdravé buňky se následně začnou hojit, omlazovat, oživovat a uzdravovat.

 

ONNETSU TERMOTERAPIE zlepšuje stav všech druhů onemocnění, jako jsou:
Všechny typy bolesti, artritida, astma, močový měchýř, krevní tlak, abnormality kostí, různé druhy rakoviny, nachlazení, cukrovka, zažívací potíže, závratě, myomy, hepatitida, ledviny a problémy s játry, vápenné onemocnění, paraziti, Parkinsonova choroba, mrtvice, problémy se štítnou žlázou, stres, různé ženské problémy a další.

 

JAK TO FUNGUJE?

 

Daleká infračervená terapie Onnetsu je založena na moderní vědě o vzdálené infračervené oblasti objevené NASA a na starém tradičním japonském konceptu moxování, že nezdravé buňky jsou studené a postrádají energii. Termoterapie ONNETSU vyhledává tato chladná místa hluboko uvnitř našeho těla a aplikuje infračervený sluneční paprsek se správným teplem pomocí teorií akupunktury a moxování.

 

Termoterapie Onnetsu oživuje funkci autonomního nervového systému tím, že uvádí do rovnováhy sympatické a parasympatické nervy, podporuje cirkulaci krve, hormonů, dalších tělesných tekutin a toku Ki (Chi). Zlepšuje kvalitu bílých krvinek a zvyšuje imunitu. V důsledku toho aktivuje a zvyšuje samoléčebnou sílu, posiluje vitalitu člověka pro zdravější tělo a mysl. Je zcela přírodní a neškodný. Neexistuje žádný vedlejší účinek.

 

Vzdálený infračervený paprsek 8-10µ ze slunečního světla:

 

Všechny živé bytosti potřebují vodu, vzduch, jídlo a sluneční světlo. Podle NASA z obrovského rozsahu sluneční energie pomáhá růst a harmonizovat se pouze úzké spektrum 5-25µ. Onnetsu terapie je založena na tomto zjištění NASA FIR, ale dále se zužuje na 8-10µ pro svou účinnost. Dálkové infračervené paprsky jsou nepostradatelné pro udržení života při regeneraci a omlazení. V kombinaci s Terahertzem pronikají vzdálené infračervené vlny do hlubších buněčných úrovní těla, kde urychlují a zefektivňují regeneraci a ozdravné procesy.

 

Tři plynulé toky energie v těle: toky krve, lymfy a Ki (Chi), podporované akupunkturní teorií rovnováhy Yin a Yang a 5 teorií vztahu orgánů.

 

Protože termoterapie Onnetsu aktivuje Vaši vlastní léčivou sílu přirozeně, je prospěšná u všech zdravotních problémů bez vedlejších účinků.

 

Spolupracujeme s Dr. Kazuko Hillyer Tatsumura

 

- Od roku 1962 žije v New Yorku, kde se věnuje TČM a své nadaci Gaia Holistic

- V roce 2003 získala ocenění lékař roku jako uznání předním lékařským špičkám v USA

- V roce 2002 získala čestnou plaketu Francouzské vlády za zásluhy

- Další čestné medaile z Japonska, Rakouska, New Yorku a dalších zemí

- Držitelka Tibetského jména, uděleného Dalajlamou za její práci pro Tibetský lid

- Iniciátorka konceptu dětského dne pro OSN

Dr. Kazuko s Dalajlamou

Dr. Kazuko s Dalajlamou.

Obrázek2.jpg

Dr. Kazuko se zástupcem Balance centra v New Yorku

KOMENTÁŘE LÉKAŘŮ, KTEŘÍ POUŽÍVAJÍ TERMOTERAPII ONNETSU VE SVĚTĚ:

"Jsem ortopedický chirurg." Už jsem dříve používal infračervenou terapii; ale ne tak, jak učí Dr. Kazuko; Ruční adaptér pro aplikaci daleké infračervené vlny, vytvořený Dr. Kazuko kombinací akupunkturních míst a modifikací moxování, kterou Dr. Kazuko používá, je nejen účinný, ale také snadno léčitelný u mnoha různých onemocnění; Výsledky jsou zřejmé po krátké době a neexistuje žádný invazivní aspekt, který by mohl být škodlivý; Používal jsem ho u svých pacientů s ramenem, cervikální artritidou, poraněním kolene, to vše ve většině případů bez léků. Chci poděkovat doktorce Kazuko za představení její techniky.” Dr. Stephen Joel Weiss, MD

„Tuto technologii Onnetsu používám u svých pacientů. K mému překvapení byly výsledky mimořádné. Od všech mých pacientů, které jsem léčil s Onnetsu, neustále přicházela pozitivní zpětná vazba a jsem velmi vděčný, že jsem měl příležitost studovat s vámi, přední autoritou na tuto úžasnou léčebnou metodu.“ Dr. Carol S. Kessler, PhD, LAc, MS, LMT

„Terapie Onnetsu je mimořádným příspěvkem do světa přírodního léčitelství a Dr. Kazuko je přední autoritou v této oblasti. Doporučil bych prostudovat a začlenit tuto metodu všem lékařům, kteří chtějí zlepšit své životy a životy svých pacientů.“ Dr. Barry M. Mark, DDS, LAc, CAc, Hom

bottom of page