top of page

O nás

BALANCE - centrum alternativní medicíny, vzniklo za účelem navrácení zdraví a vitality zpět našemu tělu. Zabýváme se řešením různých zdravotních potíží tradiční holistickou cestou s individuálním přístupem ke každému klientovi. Hledáme příčiny Vašich zdravotních potíží a pracujeme na jejich odstranění, což vede k celkovému a dlouhodobému uzdravení, namísto opakovaného potlačování symptomů. Jsme přesvědčeni, že jedině tak je možné se opravdu uzdravit a užívat si života v plné síle. Pracujeme s technikami Východní medicíny, stavu mysli, moderní technologické diagnostiky, fytoterapie (bylinkářství) a mnoha dalšími, které kombinujeme s ohledem k aktuálnímu zdravotnímu stavu klienta.

image0.jpeg
image0.jpeg

„Holistická medicína znamená jednoduše alternativní cestu k západní medicíně. Aby mohlo být v pořádku naše tělo, musí být v souladu i naše duše. Z historických zkušeností vyplývá, že mnoho ne-mocí má svoji příčinu právě v oblasti psychosomatiky, kdy to co se nám odehrává v naší mysli, vyvolává emoce, které následně vyvolávají v těle chemické reakce a ty jsou pro naše tělo toxické. Pokud s nimi nepracujeme, je jen otázkou času, kdy se začnou negativně projevovat na našem fyzickém těle. Je tedy důležité věnovat pozornost jak oblasti fyzického, tak i duševního stavu, což je podstata celostní medicíny. Nerovnováha mezi psychikou a tělem se významně podílí na vzniku chronických obtíží. Procesy uzdravování probíhají na úrovni těla i duše ve vzájemné spolupráci.

Věnujeme se rozboru základních pilířů zdraví, kterými jsou psychosomatika, mezilidské vztahy, stravování a pitný režim, kvalita spánku a odpočinku, pohyb, dýchání a pravidelná očista (detoxikace organismu). S těmito pilíři s Vámi pracujeme tak, aby se pro Vás staly jednoduchým, efektivním a samozřejmým životním stylem. Lidské tělo má úžasnou schopnost samo uzdravování, pokud mu k tomu vytvoříme optimální prostředí a podmínky.

 

V centru Balance se úspěšně řídíme těmito principy a provedeme Vás procesem uzdravení.

 

Pro všechny návštěvníky našeho centra je vždy k volné konzumaci k dispozici vodíková voda, která díky svému oxidačnímu redukčnímu potenciálu a optimálnímu rozsahu pH působí v těle jako velmi silný antioxidant, hydratuje buňky a následně je detoxikuje.

bottom of page